Vakıfbank Kış Kredisi Özellikleri

2008 senesi ile beraber bankalar da çeşitli kredi kampanyalarını düzenlediler. Bu bankaların arasında Vakıfbank da ihtiyaç kredisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Vakıfbank kış kredisi özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi, çeşitli olan avantajları ile dikkatleri çekmektedir. Bu kampanyada dosya masrafı ya da masrafsız ihtiyaç kredisini almanız mümkün. 48 ay vadeli olacak şekilde ihtiyaç kredisi olan kampanyalarda çeşitli bir şekilde ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçeneklere farklılık olarak da faiz oranları aylık olacak şekilde %1,15 ve %1,25 arasında değişmektedir.

Vakıfbank Kış Kredisi Özellikleri

Vakıfbank Kış Kredisi Özellikleri

  • Bu kampanya ile almak isteyeceğiniz tüm kredi limitlerine 3 aydan 48 aya kadar vade yapılmaktadır.
  • Kredi başvurunuz için kefil istenmemektedir. Fakat bazı durumlardaysa banka kefil talep edebilmektedir.
  • 50.000 TL’ye kadar da ihtiyaç kredinizi almanız mümkün.
  • Faiz oranlar ile almış olduğunuz kredi limitine göre değişmektedir.
  • 1000 TL 10.000 TL arasında olan dosya masrafı olan krediler içinde aylık faiz %1,20 olarak belirlenmiştir. Fakat kredi açılabilecek olan hesaba, bir adet fatura ödemenizin talimatını verirseniz, %1,19 faiz ile kredinizi almanız mümkündür. Bu limit içinse %0,5 kredi tahsis ücretini, BSMV alınıyor.
  • 10.000 TL ile 50.000 TL arasında olan dosya masraflar içinse aylık faiz %1,16 belirlenmiştir. Fakat kredi açılabilecek olan hesaba bir adet fatura ödeme talimatınızı verirseniz, %1,15 faiz ile kredinizi alabilirsiniz. Bu limit olarak da %0,5 kredi tahsis ücretini ve BSMV alınıyor.
  • 1000 TL ile 50.0000 TL arasında olan Vakıfbank dosya masrafsız olan ihtiyaç kredisi içinde faiz oranıysa %1,25 olmaktadır. Kredi açılabilecek hesaba bir adet fatura ödeme talimatıyla %1,24 faiz ile kredi alabilmektesiniz. Bu seçenekte kredi tahsis ücretiyle, BSMV istenmemektedir.
  • Dosya masraflı olan krediler içinse kredi tahsis ücreti kredi limitinin, %0,5 olmaktadır. BSMV olarak da kredi tahsis ücreti %5’i oranında alınmakta.

Vakıfbank Başvuru

Vakıfbank kış kredisini SMS ile başvurarak yapmanız için; KREDİ, kimlik numaranız, aylık gelirinizi yazarak 5724’e göndermelisiniz. SMS ücretini tüm operatörler içinse 65 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski