Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emekliler, kamuda çalışanlar ve özel sektörde çalışan kişiler adına kış kredisini Vakıfbank vermektedir. Kış zor geçer ve artan ihtiyaçlarınızı da karşılama gibi bir imkanınız yoksa, Vakıfbank’ın Kış Kredi ürünü dahil edilerek, finansman olarak nakit ihtiyacınızı giderebilme şansınız var. Ayrıca masrafsız kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Vakıfbank söz konusu olduğunda kredi ürünlerinde aylık %1.15’ten başlamış olan faiz oranlarıyla, müşterinin özelinde hazırlanmış olan ödeme planlarıyla beraber, avantajlı kredi ürünü sunulur. Bankanın kış kredisi ile likidite sağlayabilmek adına Vakıfbank şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Cep telefonu aracılığı ile kısa mesaj yollayıp başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bir SMS ile başvurup, kredi hizmetini, 48 aya varan vade seçenekleriyle alabilirsiniz.

Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu

Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
48 aya kadar vadeler ile müşteriler, eşit taksitli ve artan taksitli kredi öneme seçenekleriyle yararlanabilmektedirler. Vakıfbank kış kredisi ürünüyle kullanılmış olan kredi meblağlarına göre de, kredinin açılmış olduğu gün kredi hesabınıza bir adette fatura ödeme talimatını verilmesi ile farklılık faiz oranları uygulanır.

Vakıfbank ile alacağınız 1.000 TL ila 10.000 TL arasında sağlanmış olan paralarda, müşteri aylık olarak %1,20 faiz oranından faydalanır. Bahsedilmiş olan fatura ödemesinde talimat veren kişiler içinde Vakıfbank faiz oranı aylık %1,19 olacak şekilde olması gerekmektedir. Söz konusu eğer tüketici kredisi ise 10.000 TL ile 90 bin TL arasında gelir sağlanmaktadır. Aylık olarak %1,16 faiz oranında faydalanabilirsiniz. Kredinizi kullandığınız gün, kredinin açılacağı hesaba da düzenli bir şekilde fatura ödeme talimatı verirseniz, aylık olarak %1,15 oranında yararlanma imkanını yakalarsanız. Bahse konusu faiz oranlarıyla kullanılacak olan kredi ise banka kredi tahsis ücreti talep eder.

Vakıfbank kış kredisi ile kredi tahsis ücretini talep etmeyen, masrafsız kredi ürünü de sunuyor. Masrafsız olan tüketici kredisi seçeneğiyle banka 1.000 TL ile 90 bin TL arasındaki kredi kullanımlarına aylık %1,25 faiz oranı uygular, yeni fatura ödeme talimatıyla yerine getirdiği zaman aylık %1,24 olarak faiz yansır. Vakıfbank’ın kış kredisi ile uygulanacak olan faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, Vakıfbank aracılığıyla hayat sigortası yaptırmanız, minimum da bir maaş tutarı belirtmeniz gerekir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski