Burgan Bank Taksitli Süper Hesap Nedir?

Burgan bank, bankacılığın ilerlemesinde emin adımlar ile devam etmektedir. Müşterilerine sunmuş olduğu farklı imkânları ile her geçen günde arttırmaya devam ederek ilerleyen banka, şimdilerdeyse taksitli süper hesap ile kullanıcılarının her daim hazır olan kredi imkânından faydalanmasına yarar sağlamaktadır. Kredili mevduat hesabı, özelliklerine göre farklı bir şekilde dizayn edilmiş, Burgan bank süper hesap, müşterilerin vadesiz hesabına ek limit tanınır. Bu limitle beraberde müşteriler, hesaplarında para olmasa da nakit sıkıntısı asla çekmezler. Ek hesap, eski bakiye ya da hesap isimleri ile vatandaşlarımızın tarafından tanımlanacak kredili mevduat hesabının, tüm özelliklerinin de bünyesine sokan, Burgan Bank Süper Hesap, 12 aya varan taksitler ile geri ödemenize imkân tanıyor. Bu özellikle birçok kredili mevduat hesabı ürünlerini sunabilen banka tarafından müşterilerine sağlanmamakta.

Burgan Bank Taksitli Süper Hesap

Burgan Bank Taksitli Süper Hesap Nedir?
Burgan Bank Taksitli Süper Hesap Nedir?

Burgan bank taksitli süper hesap ile müşterilerin kullanmış oldukları finansman tutarlarına ayrıca ekstra bir masraf tahsilâtı yapılmamaktadır. Sadece hesap dâhilinde kullanılmış olan meblağ içinde tutarın kullanılmış olduğu gün kadar faiz ücreti yansıtılır.

Burgan Bank’ın taksitli süper hesap başvuruları ile bankanın şubelerinin aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Bununla beraber şubeye gidemiyorsanız eğer, hesap başvurunuzu 0850 222 8 222 numaralı telefon bankacılığıyla gerçekleştirmeniz mümkündür. Avans kredi şeklinde bireyler adına tanımlanmış olan kredili mevduat hesabının kapsamında, Burgan bank süper hesap içinde tanımlanacak limit, müşteri başvurusu tarafından belirlenmektedir. Bu tutar ise en az 500 TL olabilir. Süper hesap ile beraber daha üst fiyatlarda finansman talep etmiş olan müşterilerin, bankaya bilgi verdikleri zaman gelir belgeleri uygun olursa eğer müşterinin talep etmiş olduğu meblağ banka tarafından onaylanır. Burgan bank süper hesap ihtiyacınız olduğu anda kredi başvurusuyla uğraşmayın, hazır krediniz bulunsun ve en ideal seçenek ile parasız kalmayın.

Burgan Bank Süper Banka Kartı

Burgan bank ATM’lerine banka kartınızı tanımlatıp daha sonrasında Süper banka kartınız ile limitiniz olmasa bile Burgan Bank süper banka kartıyla belli oranlar ile faizle harcamalarınızı yapma imkânını bulabilirsiniz. Banka kartınıza sahip olmak adına Burgan Bank şubelerinden alacağınız KMH ürünüyle ya da mevcut kartınıza bu ürünü tanımlatabilirsiniz.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski