Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Özel sermayeli katılım bankaları arasında yer ala Aktif Bank, faaliyetlerinin büyük bir kısmını bölgesel bankacılık, perakende ve yatırım üzerine gerçekleştirmektedir. Son yıllarda dijital kanallar aracılığı ile yaptığı reklam ve tanıtım çalışmalarından bir hayli iyi geri dönüt almıştır. Kredi çekme konusunda alternatif banka arayışına giren birçok kişi, uygun faiz oranlarından ötürü son yıllarda Aktif Bank ile çalışmayı tercih ediyor. Bugün, bu yazımız içerisinde aktif bank kredi başvurusu hakkında bilgiler vererek bankanın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlardan konuşmaya çalışacağız. Rakipleri gibi dijital bir platform açan Aktif Bank, müşterilerinin şubeye gelmeden tamamen internet üzerinden başvuruda bulunmalarına imkan tanıyor. Bankanın müşterileri için tanımış olduğu dijital hizmet N Kolay Kredi!

N Kolay Kredi Başvurusu

Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu yazımız içerisinde aktif bank kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için ihtiyaç kredisi üzerinden bilgiler vermeye çalışacağız. N Kolay Kredi üzerinden kendisini büyütmek isteyen banka, ilk etapta kredi başvurusunda bulunan her kişiye kredi vermekte. İnternet adresinde yazan bilgiye göre kredi notunun önemli olmadığını belirten banka, işlemler için ayağınıza kadar gelerek paranızı hesabınıza yatırıyor.  BU bağlantı adresinden N Kolay Kredi internet adresine giren kişiler, 30.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

Aktif bank kredi başvurusunda bulunacak kişiler için örnek bir hesaplamada bulunmak istiyoruz. Ortalama olarak 10,000 TL kredi çekmek isteyen bir kişi sabit oran üzerinden 36 ay vade yaptırmak istemesi durumunda aylık 450,58 TL kredi ödemesinde bulunuyor. %2,39 faiz oranı bulunan ihtiyaç kredisi için bankanın sadece 50 TL kredi tahsis ücreti aldığını söyleyebiliriz. Faiz oranında bankanın sabit oran oluşturduğunu, 1 ay vade ile 36 ay vadenin aynı oranlar dahilinde verildiğini söyleyebiliriz.

Etiketler: Aktif Bank, Aktif Bank Kredi, Aktif Bank Kredi Başvurusu, Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski